Enduro bicykel SANTA CRUZ Nomad 6 C 90 MX Gloss Coral 2026
Varianty
Popis produktu
| Rám | Carbon C MX, VPP, zdvih 170 mm |
| Hmotnosť | 35.58 lbs / 16.14 kg |
| Veľkosť kolies | MX (29" vpredu / 27.5" vzadu) |
| Vidlica | FOX 38 Float Performance, GRIP, 170 mm |
| Tlmič | FOX Float X Performance, 230 × 65 |
| Stredové zloženie | SRAM DUB MTB Wide, BSA 73 mm |
| Kazeta | SRAM XS 1275 Eagle T-Type, 10–52 z |
| Reťaz | SRAM GX Eagle T-Type Flattop, 12-rýchlostná |
| Vodič reťaze | OneUp Bash Guide |
| Kľuky | SRAM 90 Eagle DUB T-Type, prevodník 32 zubov |
| Zadná prehadzovačka | SRAM 90 Eagle T-Type, 12-rýchlostná |
| Radenie | SRAM 90 Eagle T-Type, 12-rýchlostné |
| Predná brzda | SRAM Maven Base |
| Predný kotúč | SRAM HS2 200 mm |
| Zadný kotúč | SRAM HS2 200 mm |
| Gripy | Santa Cruz House Grips |
| Riadidlá | OneUp Aluminum Bar |
| Hlavové zloženie | Cane Creek 50 IS Integrated |
| Sedlo | SDG Bel-Air V3 Lux-Alloy |
| Sedlovka | OneUp Dropper Post, 31.6 mm |
| Predstavec | OneUp Enduro Stem, 42 mm |
| Predný ráfik | Reserve 30 TR AL |
| Predný náboj | DT Swiss 370, 15×110, 6-Bolt, 28 dier |
| Predný plášť | Maxxis Assegai 29×2.5", 3C MaxxGrip, EXO+ |
| Zadný ráfik | Reserve 30 HD AL |
| Zadný náboj | DT Swiss 370, 12×148, XD, 6-Bolt, 36t, 32 dier |
| Zadný plášť | Maxxis Minion DHR II 27.5×2.4", 3C MaxxTerra, DoubleDown |
| Uchytenie zadnej brzdy | 200 mm Post Mount |
| Dĺžka tlmiča | 230 mm |
| Kompatibilita vidlice | 170 – 180 mm |
| Offset vidlice | 44 mm |
| Štandard hlavového zloženia | Integrated (IS41/52) |
| Max. šírka plášťa | cca 2.5" |
| Priemer objímky sedlovky | 36.4 mm |
| Priemer sedlovky | 31.6 mm |
| Puzdro tlmiča vpredu | 30 × 8 |
| Puzdro tlmiča vzadu | 30 × 8 |
| Zdvih tlmiča | 65 mm |
| Systém odpruženia | VPP |
| Úchyt na košík | 1 |
Parametre produktu Enduro bicykel SANTA CRUZ Nomad 6 C 90 MX Gloss Coral 2026
Hodnotenia & recenzie
0
Hodnotilo 0 užívateľov


