Enduro bicykel SANTA CRUZ Megatower 2 C 29 90 Gloss Silver 2026
Varianty
Popis produktu
| Rám | Carbon C 29" VPP™, zdvih 170 mm |
| Hmotnosť | 36.06 lbs / 16.36 kg |
| Veľkosť kolies | 29" |
| Vidlica | FOX 38 Float Performance, GRIP, 170 mm |
| Tlmič | FOX Float X Performance, 230 × 65 |
| Stredové zloženie | SRAM DUB 73 mm MTB Wide |
| Kazeta | SRAM XS 1275 Eagle T-Type, 10–52t |
| Reťaz | SRAM GX Eagle T-Type Flattop, 12spd |
| Chainguide | OneUp Bash Guide |
| Kľuky | SRAM 90 Eagle DUB T-Type Crankset, 32t |
| Zadný prehadzovač | SRAM 90 Eagle T-Type, 12spd |
| Radenie | SRAM 90 Eagle T-Type, 12spd |
| Predná brzda | SRAM Maven Base |
| Predný kotúč | SRAM HS2 200 mm |
| Zadný kotúč | SRAM HS2 200 mm |
| Gripy | Santa Cruz House Grips |
| Riadidlá | OneUp Aluminum Bar |
| Hlavové zloženie | Cane Creek 50 IS Integrated |
| Sedlo | SDG Bel-Air V3 Lux-Alloy |
| Sedlovka | OneUp Dropper Post, 31.6 mm |
| Predstavec | OneUp Enduro Stem, 42 mm |
| Predný ráfik | Reserve 30 TR AL |
| Predný náboj | DT Swiss 370, 15x110, 6-Bolt, 28h |
| Predný plášť | Maxxis Assegai 29x2.5", 3C MaxxGrip, EXO+ |
| Zadný ráfik | Reserve 30 HD AL |
| Zadný náboj | DT Swiss 370, 12x148, XD, 6-Bolt, 36t, 32h |
| Zadný plášť | Maxxis Minion DHR II 29x2.4", 3C MaxxTerra, DoubleDown |
| Stredové zloženie | 73 mm závitová |
| Uchytenie zadnej brzdy | 200 mm Post Mount |
| Dĺžka tlmiča | 230 mm |
| Offset vidlice | 44 mm |
| Hlavové zloženie štandard | Integrated (IS41/52) |
| Max. veľkosť prevodníka | 36t |
| Max. šírka plášťa | cca 2.5" |
| Priemer objímky sedlovky | 36.4 mm |
| Priemer sedlovky | 31.6 mm |
| Tlmič – púzdra vpredu | 30x8 |
| Tlmič – púzdra vzadu | 30x8 |
| Zdvih tlmiča | 62.5 mm alebo 65 mm |
| Systém odpruženia | VPP |
| Košík na fľašu | 1 úchyt |
Parametre produktu Enduro bicykel SANTA CRUZ Megatower 2 C 29 90 Gloss Silver 2026
Hodnotenia & recenzie
0
Hodnotilo 0 užívateľov


