Elektrobicykel SANTA CRUZ Vala 1 C MX 90 Gloss Day Green 2026
Varianty
Popis produktu
| Materiál rámu | Carbon C |
| Rám | Carbon C MX, 4-Bar, zdvih 150 mm |
| Zadný zdvih | 150 mm |
| Hmotnosť | 48.93 lbs / 22.19 kg |
| Veľkosť kolies | MX (29" vpredu / 27.5" vzadu) |
| Vidlica | FOX 38 Float Performance, GRIP, 160 mm |
| Tlmič | FOX Float X Performance, 205 × 60 |
| Stredové zloženie | N/A (súčasť e-bike pohonnej jednotky) |
| Kazeta | SRAM XS 1275 Eagle T-Type, 10–52 z |
| Reťaz | SRAM GX Eagle T-Type Flattop, 12-rýchlostná |
| Vodič reťaze | OneUp Chainguide |
| Kľuky | E13 Helix eSpec, dĺžka 160 mm |
| Zadná prehadzovačka | SRAM 90 Eagle T-Type, 12-rýchlostná |
| Brzdy | SRAM Maven Base |
| Predný kotúč | SRAM HS2 200 mm |
| Zadný kotúč | SRAM HS2 200 mm |
| Gripy | Santa Cruz House Grips |
| Riadidlá | OneUp Aluminum Bar |
| Hlavové zloženie | Cane Creek 10 IS Integrated |
| Sedlo | SDG Bel-Air V3 Max Lux-Alloy |
| Sedlovka | OneUp Dropper Post, 31.6 mm |
| Predstavec | OneUp Enduro Stem, 42 mm |
| Predný ráfik | Reserve 30 HD AL |
| Predný náboj | E13 SL, 15×110, 6-Bolt, 32 dier |
| Predný plášť | Maxxis Assegai 29×2.5", 3C MaxxGrip, EXO+ |
| Zadný ráfik | Reserve 30 HD AL |
| Zadný náboj | E13 SL E-Spec, 12×148, XD, 6-Bolt, 32 dier |
| Zadný plášť | Maxxis Minion DHR II 27.5×2.5", 3C MaxxTerra, DoubleDown |
| Ventily | Reserve Fillmore |
| Batéria | Bosch PowerTube 600 Wh |
| Motor | Bosch Performance CX BDU38 |
| Uchytenie zadnej brzdy | 200 mm Post Mount |
| Dĺžka tlmiča | 205 mm |
| Dĺžka vidlice (axle-to-crown) | 571 mm |
| Offset vidlice | 44 mm |
| Štandard hlavového zloženia | Integrated (IS41/52) |
| Max. veľkosť prevodníka | 36 zubov |
| Max. veľkosť kotúča | 220 mm |
| Max. šírka plášťa | cca 2.5" |
| Zadná os | 148 mm Boost |
| Zadný zdvih | 151 mm |
| Odporúčaný SAG | 30 % |
| Priemer objímky sedlovky | 36.4 mm |
| Priemer sedlovky | 31.6 mm |
| Zdvih tlmiča | 60 mm |
| Systém odpruženia | Four-bar |
| Kompatibilita UDH | Áno |
| Úchyt na košík | 1 |
Parametre produktu Elektrobicykel SANTA CRUZ Vala 1 C MX 90 Gloss Day Green 2026
Hodnotenia & recenzie
0
Hodnotilo 0 užívateľov


