Elektrický bicykel GIANT Fathom E+ EX Good Grey 2026
Varianty
Popis produktu
Nová generácia horského elektrobicykla Fathom E+ prináša množstvo moderných vylepšení zameraných na výkon, komfort a všestrannosť. Základom je úplne nový rám s moderným športovým dizajnom a prepracovanou geometriou, ktorá zlepšuje ovládateľnosť v teréne aj stabilitu pri vyšších rýchlostiach.
O pohon sa stará výkonný stredový motor SyncDrive Pro 2 Yamaha, ktorý v kombinácii s veľkokapacitnou batériou EnergyPak Smart 750 Wh poskytuje dostatok výkonu aj pri dlhých a náročných výjazdoch. Zdvih odpruženej vidlice bol oproti predchádzajúcej generácii zvýšený zo 120 na 130 mm, čo prináša vyšší komfort a lepšiu kontrolu na nerovnom povrchu.
Pohodlné a intuitívne ovládanie zabezpečuje nový RideControl Dash 2 s farebným displejom, ktorý ponúka výbornú čitateľnosť a prehľad o všetkých jazdných údajoch. Elektrobicykel je dostupný aj vo verzii EX, ktorá je určená na mestské použitie a je vybavená nosičom, blatníkmi, svetlami a stojanom.
Fathom E+ je ideálnou voľbou pre jazdcov, ktorí hľadajú spoľahlivý a výkonný elektrobicykel na terénne dobrodružstvá aj každodenné dochádzanie.
Technické údaje
| Motor | Giant SyncDrive Pro 2 Yamaha, 85 Nm, technológia PedalPlus so 6 senzormi |
| Ovládacia jednotka | Giant RideControl Dash 2, Smart Assist, 5 úrovní podpory |
| Displej | Giant RideControl Dash 2, farebný LCD displej s vysokou viditeľnosťou |
| Batéria | Giant EnergyPak Smart 750 Wh |
| Nabíjačka | Giant EnergyPak Smart Charger 4A |
| Konektivita | Aplikácia Giant RideControl, bezdrôtový signál ANT+ |
| Rám | ALUXX hliník, Overdrive 1.125" – 1.8", 148x12 mm pevná os, úchyt stojana KSA40 |
| Vidlica | SR Suntour XCR34 2CR, pružinová, zdvih 130 mm, os 15x110 mm |
| Radenie | Shimano Cues |
| Prehadzovačka | Shimano Cues, 10-rýchlostná |
| Brzdy | Shimano MT200, hydraulické kotúčové, 180 mm vpredu aj vzadu |
| Kazeta | Shimano Cues, 10-rýchlostná, 11–48T |
| Reťaz | Shimano Linkglide CN-LG500 |
| Kľuky | Kované hliníkové kľuky, oceľový prevodník 36T |
| Kolesá | Giant XCT 29, Tubeless Ready, šírka ráfika 25 mm |
| Plášte | Maxxis Rekon 29x2.4", EXO, 60 TPI |
| Príslušenstvo | Svetlá Giant Recon EL50 a Axa BlueLine, zámok batérie ABUS Xplus, nosič Giant Rack-It MIK |
| Veľkosť rámu | Odporúčaná výška postavy |
| S | 162 – 172 cm |
| M | 169 – 179 cm |
| L | 176 – 186 cm |
| XL | 183 – 193 cm |
| XXL | 190 – 200 cm |
Parametre produktu Elektrický bicykel GIANT Fathom E+ EX Good Grey 2026
Hodnotenia & recenzie
0
Hodnotilo 0 užívateľov

