Elektrický bicykel GIANT Fathom E+ 2 EX Cordovan 2026
Varianty
Popis produktu
Tento všestranný nový elektrobicykel kombinuje položený hlavový uhol a odpruženú vidlicu z horského bicykla s praktickosťou mestského bicykla. Vďaka tomu ponúka istotu a komfort aj na rozbitých cestách, pričom zostáva ideálny na každodenné používanie.
Vďaka integrovanému osvetleniu, blatníkom a zadnému nosiču je Fathom E+ EX pripravený na aktívny životný štýl, či už ide o dochádzanie do práce, víkendové výlety alebo každodenné jazdenie po meste a okolí.
Technické údaje
| Motor | SyncDrive Sport 2, 75 Nm, Yamaha |
| Ovládacia jednotka | RideControl Dash 2in1 |
| Displej | ANT+ RideControl Dash 2in1 |
| Batéria | EnergyPak Smart 625 Wh, kompatibilná s EnergyPak Plus Range Extender |
| Nabíjačka | EnergyPak Smart Charger Compact, 4A |
| Konektivita | Giant RideControl App, ANT+ bezdrôtové pripojenie |
| Rám | ALUXX hliník, integrovaný snímač rýchlosti, kompatibilný s EnergyPak Plus, 12x148 mm, SRAM UDH pätka |
| Vidlica | SR Suntour XCR 34 2-CR Coil, zdvih 130 mm, Boost 15x110 mm |
| Riadidlá | Giant Connect TR Riser 31,8 mm, zdvih 20 mm |
| Gripy | Giant Tactal single lock-on |
| Predstavec | Giant Contact |
| Sedlovka | Giant 30,9 mm |
| Sedlo | Giant Ergo Contact Trail |
| Pedále | Hliníkové platformové |
| Radenie | Shimano Cues LinkGlide |
| Prehadzovačka | Shimano Cues LinkGlide, 9-rýchlostná |
| Brzdy | Tektro HD-M285, hydraulické kotúčové, 180 mm |
| Kazeta | Shimano Cues LinkGlide CS-LG300-9, 11–46T |
| Reťaz | KMC eGlide NP/BK, optimalizovaná pre e-bike |
| Kľuky | FSA Comet, FSA MegaTooth prevodník 36T |
| Ráfiky | Giant XCT 29", Tubeless Ready, vnútorná šírka 25 mm |
| Náboje | Giant eTracker |
| Plášte | Maxxis Rekon 29 x 2,4" |
| Stojan | Giant KSA 40 |
| Osvetlenie | Giant Recon E50, 50 lux / Axa BlueLine Steady E6 |
| Nosič | Giant Rack-It MIK |
| Veľkosť rámu | Odporúčaná výška postavy |
| S | 162 – 172 cm |
| M | 169 – 179 cm |
| L | 176 – 186 cm |
| XL | 183 – 193 cm |
| XXL | 190 – 200 cm |
Parametre produktu Elektrický bicykel GIANT Fathom E+ 2 EX Cordovan 2026
Hodnotenia & recenzie
0
Hodnotilo 0 užívateľov

