Detský horský bicykel GIANT STP 20 Sandstorm
Popis produktu
Detský bicykel STP s 20-palcovými kolesami je navrhnutý tak, aby mladým jazdcom pomohol rozvíjať ich jazdecké zručnosti a plynule prejsť od jazdenia okolo domu k zábavným trailom alebo technicky náročnejšiemu terénu. Stručne povedané – s bicyklom STP sa celý svet stane detským ihriskom.
Ľahký, no zároveň veľmi pevný a odolný hliníkový rám ALUXX robí z tohto modelu mimoriadne všestranný bicykel. Samotný názov STP znamená Street / Trail / Park, čo jasne naznačuje, že bicykel je určený do ulíc, na lesné cesty aj do bikeparku.
Geometria bicykla je prispôsobená mladým jazdcom a 20-palcovým kolesám. Nízka výška sedla v kombinácii s vyššou prednou časťou zabezpečuje výbornú stabilitu a jednoduché ovládanie. Jazda je pohodlná, istá a predovšetkým zábavná.
Dôraz je kladený aj na pohodlie a bezpečnosť. Kotúčové brzdy poskytujú spoľahlivý brzdný výkon a detské komponenty, ako sú brzdové páky s kratším dosahom, jednoducho ovládateľné radenie a pohodlné sedlo, zaručujú príjemný pocit z každej jazdy.
Odporúčaná výška jazdca
One Size: 110 – 130 cm (približne 5 – 9 rokov)
| Veľkosť | Jedna veľkosť (20" kolesá) |
| Farba | Sandstorm |
| Rám | ALUXX-grade aluminum |
| Vidlica | Hliníková, pevná |
| Riadidlá | Giant Sport, hliníkové, 31.8 mm |
| Gripy | Giant Junior |
| Predstavec | Kovaný hliník, 0° |
| Sedlovka | Hliníková, 27.2 x 250 mm |
| Sedlo | Giant Jr. Sport |
| Pedále | Platformové |
| Radenie | microSHIFT DS45-7 |
| Prehadzovačka | Shimano Tourney |
| Brzdy | Mechanické kotúčové, vpredu 160 mm, vzadu 160 mm |
| Brzdové páky | Hliníkové, junior |
| Kazeta | Shimano CS-HG200, 12–32 |
| Reťaz | KMC Z7 |
| Kľuky | Hliníkové, kované, 30 zubov, 127 mm |
| Stred | Kazetový |
| Ráfiky | Giant 20", hliníkové, vnútorná šírka 28 mm |
| Náboje | Giant Disc, hliníkové, 28h, QR |
| Drôty | Nerezové, 14g |
| Plášte | Kenda Karma, 20x2.6" |
Hodnotenia & recenzie
0
Hodnotilo 0 užívateľov

