Dámsky gravel LIV Devote Advanced 2 Lunar Eclipse 2026
Varianty
Popis produktu
Pre jazdcov, ktorí milujú rýchlu a ničím neobmedzenú jazdu na šotoline, je určený tento ľahký karbónový gravel bicykel Devote Advanced. Umožní vám zvoliť si vlastný cieľ – pripnúť si štartové číslo a vyraziť za víťazstvom, alebo si naplánovať víkendové dobrodružstvo a objavovať nové trasy. Vďaka špičkovému karbónovému rámu, nastaviteľnému rázvoru kolies a integrovanému úložnému priestoru v ráme je Devote Advanced pripravený na všetko.
Ultralehký rám z materiálu Advanced Composite zabezpečuje svižné zrýchlenie a vysokú efektivitu šliapania. Vnútorné vedenie brzdových hadíc a bowdenov zjednodušuje kokpit a vytvára čistý dizajn s priestorom pre potrebné doplnky. Moderná geometria prináša agresívnejšiu jazdnú pozíciu, zlepšuje trakciu a stabilitu a poskytuje väčšiu istotu v zjazdoch aj pri vyšších rýchlostiach. Praktický úložný priestor integrovaný do spodnej rámovej trubky umožňuje bezpečne prevážať náradie, výživu a ďalšie nevyhnutnosti.
Vysoký komfort a presné ovládanie zabezpečujú nižšie uložené sedlové vzpery menšieho priemeru spolu s komponentmi D-Fuse. Sedlovka a riadidlá pod zaťažením mierne pružia, čím znižujú únavu na dlhých a nerovných trasách, a to bez negatívneho vplyvu na tuhosť pri zatáčaní, stúpaní alebo jazde zo sedla. Riadidlá sú v spodnom úchope rozšírené pre pohodlnejší a istejší úchop.
Vďaka dvojpolohovému systému flip chip v zadných pätkách je možné meniť rázvor kolies podľa typu terénu. Kratší rázvor prináša svižnejšie ovládanie a vyššiu obratnosť, zatiaľ čo dlhší rázvor zvyšuje stabilitu, trakciu a zároveň umožňuje použitie zadného plášťa až do šírky 53 mm. Rám podporuje použitie sedlovky Giant D-Fuse alebo štandardnej guľatej sedlovky s priemerom 30,9 alebo 27,2 mm, vrátane teleskopickej.
| Rám | Advanced-grade composite, 12x142 mm pevná os, flat mount kotúčové brzdy, flip chip pätky, integrovaný úložný priestor v spodnej rámovej trubke |
| Vidlica | Advanced-grade composite, celokarbónová, OverDrive krk, 12 mm pevná os, flat mount, FSA nerezové ložiská |
| Riadidlá | Giant Contact XR D-Fuse, 31,8 mm, 5° zahnutie dozadu, flare drop, XS/S 400 mm, M/L 420 mm |
| Gripy | Liv All Condition |
| Predstavec | Giant Contact AeroLight, -10°, XS 50 mm, S 60 mm, M 70 mm, L 80 mm |
| Sedlovka | Giant D-Fuse, karbónová, offset 14 mm |
| Sedlo | Liv Grit |
| Radenie | Shimano GRX RX-610, 2x12 |
| Prešmykač | Shimano GRX RX-820 |
| Prehadzovačka | Shimano GRX RX-820 |
| Brzdy | Shimano GRX BR-RX410 hydraulické, kotúče Giant MPH 160 mm |
| Brzdové páky | Shimano GRX RX-610 hydraulické |
| Kazeta | Shimano CS-HG710, 12-rýchlostná, 11–36 |
| Reťaz | KMC X12L-1 |
| Kľuky | Shimano FC-RX610, 30/46, XS 165 mm, S 170 mm, M/L 172,5 mm |
| Stredové zloženie | Shimano, press fit |
| Ráfiky | Giant P-X2 Disc, zliatina |
| Náboje | Giant alloy, 12 mm pevná os |
| Drôty | Sapim |
| Plášte | Giant CrossCut Grip, 700x45c, bezdušové |
| Doplnky | Max. šírka plášťa 53 mm (dlhá pozícia), 45 mm (krátka pozícia), tubeless ready, ISC objímka, úložná taška v ráme |
Tabuľka veľkostí
| XS | 150 – 163 cm |
| S | 158 – 169 cm |
| M | 164 – 175 cm |
| L | 170 – 181 cm |
Parametre produktu Dámsky gravel LIV Devote Advanced 2 Lunar Eclipse 2026
Hodnotenia & recenzie
0
Hodnotilo 0 užívateľov





