Dámsky gravel LIV Devote Advanced 1 Lavender Blush 2026
Varianty
Popis produktu
Pre ženy, ktoré milujú rýchlu a ničím neobmedzenú jazdu na šotoline, je určený tento ľahký karbónový gravel bicykel Devote Advanced. Umožní vám zvoliť si vlastný cieľ – pripnúť si štartové číslo a bojovať o víťazstvo, alebo si naplánovať víkendové dobrodružstvo a objavovať nové trasy. Vďaka špičkovému karbónovému rámu, nastaviteľnému rázvoru kolies a integrovanému úložnému priestoru v ráme je Devote Advanced pripravený na každú výzvu.
Ultralehký rám z materiálu Advanced Composite zabezpečuje svižné zrýchlenie a vysokú efektivitu šliapania. Vnútorné vedenie brzdových hadíc a bowdenov zjednodušuje kokpit a vytvára čistý dizajn s priestorom pre doplnky. Moderná geometria prináša agresívnejšiu jazdnú pozíciu, lepšiu trakciu a stabilitu, čo oceníte najmä v zjazdoch a pri vyšších rýchlostiach. Praktický úložný priestor integrovaný v spodnej rámovej trubke umožňuje bezpečne prevážať náradie, výživu a ďalšie nevyhnutnosti.
Vysoký komfort a presné ovládanie zabezpečujú nižšie uložené sedlové vzpery menšieho priemeru a komponenty D-Fuse. Sedlovka a riadidlá pod zaťažením mierne pružia, čím znižujú únavu jazdkyne na dlhých a nerovných trasách, bez negatívneho vplyvu na tuhosť pri zatáčaní, stúpaní alebo jazde zo sedla. Riadidlá sú v spodnom úchope rozšírené pre ergonomickejší a istejší úchop.
Vďaka systému flip chip v zadných pätkách je možné meniť rázvor kolies podľa terénu. Kratší rázvor prináša svižnejšie a citlivejšie ovládanie, zatiaľ čo dlhší rázvor zvyšuje stabilitu, trakciu a umožňuje použitie zadného plášťa až do šírky 53 mm. Rám podporuje použitie sedlovky Giant D-Fuse alebo štandardnej guľatej sedlovky s priemerom 30,9 alebo 27,2 mm, vrátane teleskopickej.
| Rám | Advanced-grade composite, 12x142 mm pevná os, flat mount kotúčové brzdy, flip chip pätky, integrovaný úložný priestor v spodnej rámovej trubke |
| Veľkosť | M |
| Farba | Lavender Blush |
| Vidlica | Advanced-grade composite, celokarbónová, OverDrive krk, 12 mm pevná os, flat mount, FSA nerezové ložiská |
| Riadidlá | Giant Contact XR D-Fuse, 31,8 mm, 5° zahnutie dozadu, flare drop, XS/S 400 mm, M/L 420 mm |
| Gripy | Liv All Condition |
| Predstavec | Giant Contact AeroLight, -10°, XS 50 mm, S 60 mm, M 70 mm, L 80 mm |
| Sedlovka | Post Moderne, teleskopická, 30 mm pruženie, XS/S/M 75 mm, L 100 mm |
| Sedlo | Liv Grit |
| Radenie | SRAM Apex 1, 1x12 |
| Prehadzovačka | SRAM Apex XPLR |
| Brzdy | SRAM Apex hydraulické, kotúče Giant MPH 160 mm |
| Brzdové páky | SRAM Apex hydraulické, ľavá páka s ovládaním teleskopickej sedlovky |
| Kazeta | SRAM PG-1231 D1 XPLR, 12-rýchlostná, 11–44 |
| Reťaz | SRAM Apex 12SCN-APX-D1 |
| Kľuky | SRAM Apex 1 Wide DUB, 40 zubov, XS 165 mm, S 170 mm, M/L 172,5 mm |
| Stredové zloženie | SRAM DUB, press fit |
| Ráfiky | Giant P-X2 Disc, zliatina |
| Náboje | Giant alloy, 12 mm pevná os |
| Drôty | Sapim |
| Plášte | Giant CrossCut Grip, 700x45c, bezdušové |
| Doplnky | Giant 1x vodítko reťaze, tubeless ready, max. šírka plášťa 53 mm (dlhá pozícia), 45 mm (krátka pozícia), ISC objímka, úložná taška v ráme |
| Maximálna šírka plášťa | 53 mm |
| XS | 155 – 166 cm |
| S | 159 – 171 cm |
| M | 169 – 181 cm |
| L | 170 – 181 cm |
Parametre produktu Dámsky gravel LIV Devote Advanced 1 Lavender Blush 2026
Hodnotenia & recenzie
0
Hodnotilo 0 užívateľov





