Dámsky gravel LIV Devote 2 Gleaming Olive
Varianty
Popis produktu
Devote bol navrhnutý, aby uspokojil vašu túžbu po opustených štrkových cestách. Všestranné kolo, ktoré vyvažuje výkon a robustnosť, je pripravené na čokoľvek – od krátkych preletov lesom, klikatých steziek, až po drvenie kilometrov na vašom prvom gravel závode.
Ľahký a elegantný
Odolný, napriek tomu ľahký hliníkový rám rady ALUXX s karbonovou vidlicou Advanced ponúka pohodlnú jazdu a ochotu odpúšťať, ktorá sa hodí, keď sa dostanete na divokejšiu trať. Prepracovaná geometria vás udrží v pozícii viac orientovanej na výkon a poskytne vám väčšiu kontrolu ovládania, či už cielene zrýchľujete alebo len sjazdíte z kopca k rybníku.
Vynikajúce pohodlie a ovládanie
Riadidlá Contact XR D-Fuse sa vyznačujú päťstupňovým ohnutím smerom dozadu a gravelovým vyhnutím koncov pre pohodlný a ergonomický úchop. Sedlovku Contact SLR D-Fuse je možné vymeniť za okrúhlu o priemere 30,9 alebo 27,2 mm. Špecifické komponenty D-Fuse pohlcujú nárazy a tlmia vibrácie, čím znižujú únavu jazdca a prinášajú viac zábavy pri epických jazdách.
Bezkonkurenčná univerzálnosť
Prispôsobte geometriu rámu podľa plánu trasy pomocou flip chip zadných pätiek, ktoré umožňujú upraviť rozvor kolies a priestor pre zadný plášť. Kratší rozvor kolies prináša citlivejšie ovládanie a väčšiu „obratnosť“ bicykla. Dlhší rozvor zlepšuje stabilitu pri vyšších rýchlostiach a trakciu, a zároveň zväčšuje priestor pre zadný plášť (až do šírky 53 mm).
| Vidlica | Advanced-grade composite, full-composite OverDrive steerer, 12mm thru-axle, flat mount disc |
| Riadidlá | Giant Contact XR D-Fuse, 31.8mm, 5-degree back sweep, flare drop, XS:400mm, S:400mm, M:420mm, L:420mm |
| Gripy | Cork Tape w/ Gel VLT004-02 |
| Predstavec | Giant Contact, 8-degree, XS:50mm, S:60mm, M:70mm, L:80mm |
| Sedlovka | Giant D-Fuse, alloy |
| Sedlo | Liv Grit |
| Radenie | Shimano CUES U3030, 2x9 |
| Prešmykač | Shimano CUES U6030 |
| Prehadzovačka | Shimano CUES U4020 |
| Brzdy | Shimano Mechanical Disc Brake BR-RS305 SUPER SLR, [F]160mm, [R]160mm |
| Brzdové páky | Shimano CUES BR-U3030 hydraulic |
| Kazeta | Shimano CS-LG300, 11x36 |
| Reťaz | KMC X11 with Missing Link |
| Kľuky | Shimano FC-U6030, 32/46, XS:165mm, S:170mm, M:172.5mm, L:172.5mm |
| Stred | Shimano, press fit |
| Kolesá | Giant S-X2 Disc, alloy, náboje Giant alloy, 12mm thru-axle, drôty stainless steel |
| Plášte | Giant CrossCut AT 2, 700x38c, tubeless |
| Doplnky | 53mm max tire size in "long" flip chip position, 45mm max tire size in "short" flip chip position, tubeless prepared, ISC clamp |
| Obmedzenia | Maximálna šírka plášťa 53mm |
| Veľkosť | Od | Do |
|---|---|---|
| XS | 150 cm | 163 cm |
| S | 158 cm | 169 cm |
| M | 164 cm | 175 cm |
| L | 170 cm | 181 cm |
Parametre produktu Dámsky gravel LIV Devote 2 Gleaming Olive
Hodnotenia & recenzie
0
Hodnotilo 0 užívateľov

