Dámsky gravel LIV Devote 0 Clear Sky 2026
Varianty
Popis produktu
Model Devote bol navrhnutý tak, aby uspokojil vašu túžbu po opustených štrkových cestách. Tento všestranný gravel bicykel ideálne vyvažuje výkon a odolnosť a je pripravený na všetko – od krátkych výjazdov lesom, cez technické štrkové chodníky, až po dlhé kilometre na vašich prvých gravel pretekoch.
Ľahký a elegantný hliníkový rám ALUXX v kombinácii s karbónovou vidlicou Advanced ponúka vysoký komfort a výborné tlmenie nerovností. Prepracovaná geometria vás udrží v športovejšej, výkonovo orientovanej pozícii a zabezpečí lepšiu kontrolu nad bicyklom pri akcelerácii aj v zjazdoch.
Vynikajúce pohodlie a istotu ovládania zabezpečujú komponenty D-Fuse, ktoré pohlcujú vibrácie a znižujú únavu jazdca počas dlhých jázd. Vďaka systému flip chip na zadných pätkách si môžete jednoducho prispôsobiť geometriu rámu podľa terénu, zvýšiť stabilitu pri vysokých rýchlostiach alebo dosiahnuť svižnejšie ovládanie. Rám zároveň umožňuje použitie plášťov až do šírky 53 mm.
| Rám | ALUXX-grade aluminum, 12x142 mm pevná os, flat mount kotúčové brzdy, flip chip pätky |
| Vidlica | Advanced-grade composite, celokarbónová, OverDrive krk, 12 mm pevná os, flat mount |
| Riadidlá | Giant Contact XR D-Fuse, 31,8 mm, 5° zahnutie dozadu, flare drop, XS/S 400 mm, M/L 420 mm |
| Gripy | Cork Tape s gélovou výplňou |
| Predstavec | Giant Contact, 8°, XS 50 mm, S 60 mm, M 70 mm, L 80 mm |
| Sedlovka | Giant D-Fuse, zliatina |
| Sedlo | Liv Grit |
| Radenie | Shimano GRX RX-610, 2x12 |
| Prešmykač | Shimano GRX RX-820 |
| Prehadzovačka | Shimano GRX RX-820 |
| Brzdy | Shimano GRX BR-RX410 hydraulické, kotúče Giant MPH 160 mm |
| Brzdové páky | Shimano GRX RX-610 hydraulické |
| Kazeta | Shimano 105, 12-rýchlostná, 11–34 |
| Reťaz | KMC X12L-1 |
| Kľuky | Shimano FC-RX610, 30/46, XS 165 mm, S 170 mm, M/L 172,5 mm |
| Stredové zloženie | Shimano, press fit |
| Ráfiky | Giant S-X2 Disc, zliatina |
| Náboje | Giant alloy, 12 mm pevná os |
| Špice | Nerezová oceľ |
| Plášte | Giant CrossCut Grip, 700x40c, bezdušové |
| Doplnky | Max. šírka plášťa 53 mm (dlhá pozícia flip chip), 45 mm (krátka pozícia), tubeless ready, ISC objímka |
| Obmedzenie | Maximálna šírka plášťa 53 mm |
Tabuľka veľkostí
| Veľkosť | Výška jazdca |
|---|---|
| XS | 150 – 163 cm |
| S | 158 – 169 cm |
| M | 164 – 175 cm |
| L | 170 – 181cm |
Parametre produktu Dámsky gravel LIV Devote 0 Clear Sky 2026
Hodnotenia & recenzie
0
Hodnotilo 0 užívateľov

