Dámsky elektrický bicykel LIV Tempt E+ EX BOX Sandshell 2026
Varianty
Popis produktu
Či už jazdíte po lesných cestách, cyklotrasách alebo si chcete uľahčiť každodenné dochádzanie do práce, úplne nová generácia modelového radu Tempt E+ bude tým správnym spoločníkom. Vďaka novému ľahšiemu rámu s elegantným dizajnom a kompaktnej batérii spája Tempt E+ vzrušujúci pocit z elektrickej asistencie s výbornou ovládateľnosťou.
Nový Tempt E+ je navrhnutý tak, aby pôsobil čo najviac ako klasický bicykel bez motora a batérie. Nízka hmotnosť a vyvážená geometria prispievajú k prirodzenému prejavu pri jazde v teréne aj na spevnených cestách. Model je dostupný nielen ako klasický horský bicykel, ale aj vo verzii EX určenej do mestského prostredia, ktorá je vybavená nosičom, blatníkmi, svetlami a stojanom.
Stredový motor SyncDrive Sport 2 Yamaha ponúka krútiaci moment 75 Nm a podporu až do 400 %. Na výber je päť úrovní asistencie alebo automatický režim Smart Assist, ktorý sám prispôsobuje výkon podľa aktuálnych jazdných podmienok. Šesťsenzorový systém zabezpečuje plynulé a prirodzené dávkovanie výkonu a optimalizuje spotrebu energie.
Ľahká integrovaná batéria EnergyPak Smart s kapacitou 430 Wh je uložená v štíhlej spodnej rámovej trubke a je jednoducho vyberateľná pre externé nabíjanie. Inteligentný systém správy batérie zaisťuje efektívne a bezpečné nabíjanie pomocou nabíjačky EnergyPak Smart Charger 4A. Dojazd je možné rozšíriť pomocou prídavnej batérie EnergyPak Plus 200 Wh, ktorá je dostupná ako voliteľné príslušenstvo.
Ovládanie zabezpečuje moderný RideControl Dash 2 s farebným displejom s vysokým rozlíšením a výbornou čitateľnosťou z rôznych uhlov. Ovládač ponúka tlačidlá pre Smart Assist, Walk Assist a ovládanie osvetlenia, ako aj USB-C konektor na nabíjanie mobilného telefónu. Elektronický zámok E-Lock umožňuje uzamknúť elektrobicykel pomocou mobilnej aplikácie alebo PIN kódu priamo na ovládači a v prípade neoprávneného pohybu spustí alarm.
Technické údaje
| Motor | Giant SyncDrive Sport 2 Yamaha, 75 Nm, technológia PedalPlus so 6 senzormi |
| Ovládacia jednotka | Giant RideControl Dash 2, Smart Assist, 5 úrovní podpory, USB-C (10 W) |
| Displej | Giant RideControl Dash 2, farebný LCD displej s vysokou viditeľnosťou |
| Batéria | Giant EnergyPak Smart 430 Wh, hliníkové puzdro, bezpečnostný štandard EN50604, CO2 neutrálna výroba |
| Nabíjačka | Giant EnergyPak Smart Charger 4A |
| Konektivita | Aplikácia Giant RideControl, bezdrôtový signál ANT+ |
| Rám | ALUXX hliník, Overdrive 1½" – 1⅛", úchyt stojana KSA40 |
| Vidlica | SR Suntour XCM ATB DS, pružinová, zdvih 100 mm, os 15x110 mm |
| Radenie | Shimano Cues |
| Prehadzovačka | Shimano Cues, 9-rýchlostná |
| Brzdy | Shimano MT200, hydraulické kotúčové, 180 mm vpredu aj vzadu |
| Kazeta | Shimano Cues, 9-rýchlostná, 11–41T |
| Reťaz | KMC eGlide NP/BK, optimalizovaná pre e-bike |
| Kľuky | Kované hliníkové, direct-mount prevodník 36T |
| Kolesá | Liv GX03V, XS–S 27.5", M–L 29" |
| Plášte | Maxxis Rekon, XS–S 27.5x2.4", M–L 29x2.4", 60 TPI |
| Príslušenstvo | Svetlá Recon EL50 a Axa BlueLine, nosič Rack-It MIK |
| Veľkosť rámu | Odporúčaná výška postavy |
| XS | 152 – 163 cm |
| S | 158 – 169 cm |
| M | 164 – 175 cm |
| L | 170 – 181 cm |
Parametre produktu Dámsky elektrický bicykel LIV Tempt E+ EX BOX Sandshell 2026
Hodnotenia & recenzie
0
Hodnotilo 0 užívateľov

