Dámsky cestný bicykel LIV Langma Advanced Pro 1-PC Fancy White 2026
Varianty
Popis produktu
Najnovšia generácia všestranného pretekárskeho cestného bicykla Langma Advanced Pro bola navrhnutá nielen na zdolávanie dlhých stúpaní, ale aj na maximálny výkon v každej jazdeckej situácii. Kompletne prepracovaný karbónový rám a starostlivo zvolené komponenty prinášajú dokonalú integráciu, efektívny prenos sily a citeľne lepšiu aerodynamiku. Výsledkom je bicykel, ktorý vás podporí pri stúpaniach, dodá istotu v rýchlych zjazdoch a pomôže prekonávať osobné rekordy.
Rámová sada so špeciálnou sedlovkou Variant kombinuje nízku hmotnosť, vyšší komfort a aerodynamické výhody, vďaka čomu sa každý záber do pedálov premieňa na maximálnu efektivitu. Rozšírené riadidlá zlepšujú ovládateľnosť a stabilitu pri šprintoch aj technických zjazdoch. Bicykel je pripravený aj na horší povrch ciest a umožňuje použitie plášťov až do šírky 33 mm bez straty presnosti riadenia.
Aerodynamicky optimalizované tvary rámových trubiek v kombinácii s vnútorným vedením kabeláže vytvárajú čistý a prehľadný kokpit a znižujú odpor vzduchu. Vďaka tomu dosiahnete vyššiu rýchlosť, plynulejší prejazd pelotónom a pocit, že krajina okolo vás letí.
| Rám | Advanced-grade Composite, 12x142 mm thru-axle, disc |
| Vidlica | Advanced SL-grade Composite, OverDrive Aero steerer, 12x100 mm, disc |
| Riadidlá | Liv Contact SL, 31.8 mm, flare drop (šírky podľa veľkosti) |
| Predstavec | Giant Contact SL AeroLight (dĺžky podľa veľkosti) |
| Sedlovka | Giant Variant, kompozitná, offset -5/+15 mm |
| Sedlo | Liv Alacra SL |
| Radenie | Shimano 105 Di2 |
| Prešmykač | Shimano 105 Di2 FD-R7150 |
| Prehadzovačka | Shimano 105 Di2 RD-R7150 |
| Brzdy | Shimano 105 Di2 hydraulic, kotúče 160 mm / 140 mm |
| Kazeta | Shimano 105, 12-rýchlostná, 11–34 |
| Kľuky | Shimano 105 36/52 s meračom výkonu Giant Power Pro |
| Kolesá | Giant SLR 1 40 WheelSystem |
| Plášte | Giant Gavia Course 0, bezdušové, 700x25c (28 mm) |
| Maximálna šírka plášťov | 33 mm |
| Veľkosť | Odporúčaná výška jazdkyne |
| XXS | 145 – 160 cm |
| XS | 152 – 166 cm |
| S | 158 – 172 cm |
| M | 164 – 178 cm |
| L | 170 – 184 cm |
Parametre produktu Dámsky cestný bicykel LIV Langma Advanced Pro 1-PC Fancy White 2026
Hodnotenia & recenzie
0
Hodnotilo 0 užívateľov

