Dámský cestný bicykel LIV Langma Advanced 2-QOM Native Grey 2026
Varianty
Popis produktu
Najnovšia generácia všestranného cestného bicykla Langma Advanced bola navrhnutá nielen na zdolávanie dlhých stúpaní, ale aj na dosahovanie maximálneho výkonu v každej situácii. Kompletne prepracovaný karbónový rám spolu s modernými komponentmi zabezpečuje dokonalú integráciu a mimoriadne efektívny prenos sily.
Výrazným posunom je aj vylepšená aerodynamika, vďaka ktorej bicykel dosahuje vyššiu rýchlosť pri menšej námahe. Či už milujete prudké stúpania, rýchle zjazdy alebo prekonávanie osobných rekordov, Langma Advanced je pripravená na všetky vaše výkonnostné výzvy.
Rámová sada so špeciálnou sedlovkou Variant kombinuje nízku hmotnosť, vyššiu poddajnosť a lepší aerodynamický výkon. Každé šliapnutie sa tak premieňa na maximálne využitý výkon. Rozšírené riadidlá zlepšujú ovládateľnosť pri šprintoch aj zjazdoch a možnosť použiť plášte až do šírky 33 mm zaručuje istotu aj na horšom povrchu či dlažobných kockách.
Komponenty
| Rám | Advanced-grade Composite, 12x142mm thru-axle, disc |
| Vidlica | Advanced-grade Composite, full-composite OverDrive steerer, 12x100mm thru-axle, disc |
| Farba | Native Grey / Chrome |
| Radenie | Shimano 105 |
| Predná prehadzovačka | Shimano 105 |
| Zadná prehadzovačka | Shimano 105 |
| Brzdy | Shimano 105 hydraulic, Shimano SM-RT64 rotors [F]160mm, [R]140mm |
| Brzdové páky | Shimano 105 Di2 |
| Kľuky | Shimano 105, 34/50 (XXS:165mm, XS:165mm, S:165mm, M:170mm, L:172.5mm) |
| Stredové zloženie | Shimano, press fit |
| Kazeta | Shimano 105, 12-speed, 11x36 |
| Reťaz | KMC X12L-1 |
| Riadidlá | Liv Contact (XXS:360mm, XS:360mm, S:380mm, M:400mm, L:420mm) |
| Predstavec | Giant Contact AeroLight (XXS:80mm, XS:80mm, S:90mm, M:100mm, L:110mm) |
| Sedlovka | Giant Variant, composite, -5/+15mm offset |
| Sedlo | Liv Approach |
| Kolesá | Giant P-R1 |
| Plášte | Giant Gavia Course 0, tubeless, 700x28c |
| Maximálna šírka plášťa | 33 mm |
Veľkostná tabuľka
| XXS | 145 – 160 cm |
| XS | 152 – 166 cm |
| S | 158 – 172 cm |
| M | 164 – 178 cm |
| L | 170 – 184 cm |
Parametre produktu Dámský cestný bicykel LIV Langma Advanced 2-QOM Native Grey 2026
Hodnotenia & recenzie
0
Hodnotilo 0 užívateľov

