Dámsky cestný bicykel LIV Langma Advanced 1-QOM Meteorite Mist 2026
Varianty
Popis produktu
Najnovšia generácia všestranného pretekárskeho cestného bicykla Langma Advanced bola navrhnutá nielen na zdolávanie dlhých stúpaní, ale aj na maximálny výkon v každej situácii. Kompletne prepracovaný karbónový rám a moderné komponenty prinášajú dokonalú integráciu a mimoriadne efektívny prenos sily.
Významnou inováciou je vylepšená aerodynamika, ktorá posúva tento model do úplne novej dimenzie. Či už milujete stúpania, vysokú rýchlosť v zjazdoch alebo prekonávanie osobných rekordov, Langma Advanced je pripravená na vaše výkonnostné výzvy.
Rámová sada so špeciálnou sedlovkou Variant kombinuje nízku hmotnosť, vyššiu poddajnosť a lepší aerodynamický výkon. Rozšírené riadidlá zlepšujú ovládateľnosť pri šprintoch aj prudkých zjazdoch a možnosť použiť plášte až do šírky 33 mm zabezpečuje istotu aj na horšom povrchu bez kompromisov v presnosti riadenia.
Komponenty
| Rám | Advanced-grade Composite, 12x142mm thru-axle, disc |
| Vidlica | Advanced-grade Composite, full-composite OverDrive steerer, 12x100mm thru-axle, disc |
| Farba | Meteorite Mist |
| Radenie | Shimano 105 Di2 |
| Predná prehadzovačka | Shimano 105 Di2 FD-R7150 |
| Zadná prehadzovačka | Shimano 105 Di2 RD-R7150 |
| Brzdy | Shimano 105 Di2 hydraulic, Shimano SM-RT64 rotors [F]160mm, [R]140mm |
| Brzdové páky | Shimano 105 Di2 |
| Kľuky | Shimano 105, 34/50 (XXS:160mm, XS:165mm, S:165mm, M:170mm, L:172.5mm) |
| Stredové zloženie | Shimano, press fit |
| Kazeta | Shimano 105, 12-speed, 11x36 |
| Reťaz | KMC X12L-1 |
| Riadidlá | Liv Contact (XXS:360mm, XS:360mm, S:380mm, M:400mm, L:420mm) |
| Predstavec | Giant Contact AeroLight (XXS:80mm, XS:80mm, S:90mm, M:100mm, L:110mm) |
| Sedlovka | Giant Variant, composite, -5/+15mm offset |
| Sedlo | Liv Approach |
| Kolesá | Giant P-R1 |
| Plášte | Giant Gavia Course 0, tubeless, 700x28c |
| Doplnky | Tubeless prepared |
| Maximálna šírka plášťa | 33 mm |
Veľkostná tabuľka
| XXS | 145 – 157 cm |
| XS | 152 – 163 cm |
| S | 158 – 169 cm |
| M | 164 – 176 cm |
| L | 170 – 183 cm |
Parametre produktu Dámsky cestný bicykel LIV Langma Advanced 1-QOM Meteorite Mist 2026
Hodnotenia & recenzie
0
Hodnotilo 0 užívateľov

