Dámsky cestný bicykel LIV Langma Advanced 0 Camel Silk 2026
Varianty
Popis produktu
Najnovšia generácia všestranného pretekárskeho cestného bicykla Langma Advanced bola navrhnutá nielen na zdolávanie dlhých stúpaní. Kompletne prepracovaný rám a komponenty prinášajú dokonalú integráciu a zabezpečujú mimoriadne efektívny prenos výkonu. Významnou inováciou je aj vylepšená aerodynamika, ktorá posúva tento bicykel do úplne novej dimenzie. Či už milujete stúpania, rýchlosť v zjazdoch alebo prekonávanie vlastných rekordov, Langma Advanced je pripravená na vaše výkonnostné výzvy.
Rámová sada so špeciálnou sedlovkou Variant ponúka nižšiu hmotnosť, vyššiu mieru poddajnosti a lepší aerodynamický výkon. Každé šliapnutie do pedálov sa tak premieňa na maximálne využitý výkon a pocit rýchlosti. Tento koncept je inšpirovaný filozofiou QOM, teda Queen of the Mountain, ktorá označuje najrýchlejšiu jazdkyňu v danom úseku.
Rozšírené riadidlá zlepšujú ovládateľnosť a dodávajú istotu pri prudkých šprintoch aj technických zjazdoch. Bicykel je pripravený aj na jazdu po horšom povrchu alebo dlažobných kockách, pričom umožňuje použitie plášťov až do šírky 33 mm bez kompromisov v presnosti riadenia a jazdných vlastnostiach.
Rám s tvarom trubiek v podobe skrátenej elipsy je navrhnutý tak, aby minimalizoval odpor vzduchu. Nové vnútorné vedenie káblov vytvára čistý kokpit a prináša ďalšiu aerodynamickú výhodu, vďaka ktorej pocítite vyššiu rýchlosť a plynulejší pohyb v pelotóne aj mimo neho.
Technické údaje
| Rám | Advanced-grade Composite, 12x142 mm thru-axle, disc |
| Vidlica | Advanced-grade Composite, full-composite OverDrive steerer, 12x100 mm thru-axle, disc |
| Riadidlá | Liv Contact |
| Predstavec | Giant Contact AeroLight |
| Sedlovka | Giant Variant, composite, -5 / +15 mm offset |
| Sedlo | Liv Approach |
| Radenie | Shimano 105 Di2 |
| Prešmykač | Shimano 105 Di2 FD-R7150 |
| Prehadzovačka | Shimano 105 Di2 RD-R7150 |
| Brzdy | Shimano 105 Di2 hydraulic, kotúče 160 mm vpredu, 140 mm vzadu |
| Kazeta | Shimano 105, 12 rýchlostí, 11–34 |
| Kľuky | Shimano 105, 36/52 |
| Kolesá | Giant SLR 2 40 WheelSystem |
| Plášte | Giant Gavia Course 0, bezdušové, 700x28c |
| Maximálna šírka plášťa | 33 mm |
| Veľkosť rámu | Odporúčaná výška postavy |
| XXS | 145 – 157 cm |
| XS | 152 – 163 cm |
| S | 158 – 169 cm |
| M | 164 – 176 cm |
| L | 170 – 183 cm |
Parametre produktu Dámsky cestný bicykel LIV Langma Advanced 0 Camel Silk 2026
Hodnotenia & recenzie
0
Hodnotilo 0 užívateľov

