Dámsky cestný bicykel LIV Avail AR 2 Lavender Blush 2026
Varianty
Popis produktu
Všestranný, pohodlný a cenovo dostupný cestný bicykel určený pre všetky cyklistky s chuťou po dobrodružstve – to je Avail AR. Tento model je navrhnutý tak, aby vám otvoril nové možnosti jazdenia. Vďaka komfortnej geometrii a širším plášťom sa nemusíte obmedzovať iba na kvalitný asfalt, ale bez obáv môžete zaradiť aj poľné cesty či menej kvalitné úseky vozoviek.
Bicykel je postavený na modernom a ľahkom hliníkovom ráme ALUXX s vnútorným vedením bowdenov a integrovanou sedlovou objímkou. Geometria rámu vytvára pohodlnú vytrvalostnú jazdnú pozíciu, ktorá je ideálna na dlhšie výjazdy. Rámy ALUXX sú vyrábané z kvalitnej hliníkovej zliatiny vo vlastnej továrni a ponúkajú vysokú tuhosť a pevnosť pri zachovaní nízkej hmotnosti. Lepšie tlmenie vibrácií a nižšiu únavu rúk zabezpečuje karbónová vidlica.
Rám je navrhnutý s dôrazom na vysoký komfort aj na cestách s horším povrchom. K pohodliu prispieva aj karbónová sedlovka D-Fuse, ktorej špecifický „D“ tvar umožňuje mierne pruženie a pomáha účinne tlmiť vibrácie. Rovnaký princíp využívajú aj riadidlá pri vybraných modeloch, ktoré mierne pružia smerom nadol a znižujú únavu rúk, pričom si zachovávajú vysokú tuhosť pri ovládaní.
Kotúčové brzdy ponúkajú vyšší brzdný výkon a lepšie dávkovanie sily než ráfikové brzdy, čo zlepšuje ovládateľnosť bicykla aj za premenlivých poveternostných podmienok. Brzdy sú uchytené pomocou systému flat mount a 12 mm pevné osi zabezpečujú potrebnú tuhosť rámu. Vyššiu istotu pri jazde poskytujú aj širšie bezdušové plášte s jemným vzorkom, ktoré zlepšujú jazdné vlastnosti a znižujú riziko defektu.
| Rám | ALUXX-grade aluminum, 12x142 mm thru-axle, disc |
| Vidlica | Advanced-grade composite, full-composite OverDrive steerer, 12x100 mm, disc |
| Riadidlá | Liv Connect, 31.8 mm, XXS: 380 mm, XS: 380 mm, S: 400 mm, M: 400 mm, L: 420 mm |
| Gripy | Liv All Condition |
| Predstavec | Giant Sport, XXS: 70 mm, XS: 70 mm, S: 80 mm, M: 90 mm, L: 90 mm |
| Sedlovka | Giant D-Fuse, composite, XXS–L: 350 mm |
| Sedlo | Liv Approach |
| Radenie | Shimano CUES U6030 |
| Prešmykač | Shimano CUES U6030F |
| Prehadzovačka | Shimano CUES U6020-10 |
| Brzdy | Shimano BR-U6030 hydraulic, Giant MPH rotors [F]160 mm, [R]160 mm |
| Brzdové páky | Shimano CUES U6030 |
| Kazeta | Shimano CS-LG400, 10-speed, 11–39 |
| Reťaz | KMC X11 |
| Kľuky | Shimano FC-U6030-2, 34/50 (XXS,XS:165 mm | S,M:170 mm | L:172,5 mm) |
| Stred | Shimano BB-RS501 |
| Ráfky | Giant S-R2 Disc |
| Náboje | Giant alloy, 12 mm thru-axle |
| Drôty | Nerezové |
| Plášte | Giant Gavia Fondo 2, 700x32c, tubeless |
| Doplnky | Tubeless prepared |
| Maximálna šírka plášťa | 38 mm |
Tabuľka veľkostí
| Veľkosť | Výška jazdkyne |
|---|---|
| XXS | 145 – 156 cm |
| XS | 153 – 162 cm |
| S | 158 – 169 cm |
| M | 165 – 174 cm |
| L | 171 – 182 cm |
Parametre produktu Dámsky cestný bicykel LIV Avail AR 2 Lavender Blush 2026
Hodnotenia & recenzie
0
Hodnotilo 0 užívateľov

