Dámsky cestný bicykel LIV Avail Advanced 1 Iron Rouge/Carbon 2026
Varianty
Popis produktu
Avail Advanced je spoľahlivý partner pripravený na akúkoľvek výzvu na ceste – od dlhých kľukatých stúpaní až po krátke štrkové úseky, od sólo vytrvalostných tréningových jázd až po maratónske preteky typu Gran Fondo v priateľskej atmosfére. Ide o cestného bojovníka navrhnutého pre výkon a pripraveného odviezť vás tak ďaleko, ako to len pôjde – vždy ďalej, než si myslíte.
Ľahkosť a efektivita modelu Avail Advanced vychádzajú zo špičkového karbónového rámu a vidlice Advanced Composite. Tieto komponenty zlepšujú schopnosti pri stúpaní a pomáhajú udržať vysokú rýchlosť aj na dlhých trasách. Rámy a vidlice sa vyrábajú vo vlastných továrňach s použitím materiálov najvyššej kvality a pokročilých výrobných procesov.
Vysoký komfort na dlhých vzdialenostiach zabezpečujú riadidlá Liv Contact D-Fuse a sedlovka D-Fuse so špecifickým „D“ tvarom, ktorý účinne pohlcuje vibrácie bez negatívneho vplyvu na tuhosť v zákrutách, pri stúpaní alebo jazde zo sedla.
Perfektnú ovládateľnosť podporujú ergonomicky tvarované riadidlá s 8-stupňovým vyhnutím koncov. Široké karbónové ráfiky v hookless prevedení sú optimalizované pre bezdušové plášte až do šírky 38 mm a poskytujú stabilitu a istotu nielen na asfalte, ale aj na menej kvalitnom povrchu.
Technické údaje
| Rám | Advanced-grade composite, 12x142 mm thru-axle, disc |
| Vidlica | Advanced-grade Composite, full-composite OverDrive steerer, 12x100 mm thru-axle, disc |
| Riadidlá | Liv Contact SL D-Fuse, 31.8 mm |
| Predstavec | Giant Contact AeroLight |
| Sedlovka | Giant D-Fuse, composite, 14 mm offset |
| Sedlo | Liv Approach |
| Radenie | Shimano 105 Di2 |
| Brzdy | Shimano 105 Di2 hydraulic, kotúče 160 mm |
| Kazeta | Shimano 105, 12 rýchlostí, 11–36 |
| Kľuky | Shimano 105, 34/50 |
| Kolesá | Giant P-R1 Disc, alloy |
| Plášte | Giant Gavia Fondo 0, bezdušové, 700x32c |
| Maximálna šírka plášťa | 40 mm |
| Veľkosť rámu | Odporúčaná výška postavy |
| XXS | 145 – 156 cm |
| XS | 153 – 162 cm |
| S | 158 – 169 cm |
| M | 165 – 174 cm |
| L | 171 – 182 cm |
Parametre produktu Dámsky cestný bicykel LIV Avail Advanced 1 Iron Rouge/Carbon 2026
Hodnotenia & recenzie
0
Hodnotilo 0 užívateľov








