Cestný bicykel GIANT TCR Advanced Pro 1-Di2 Tech Silver 2026
Varianty
Popis produktu
Celkovo už desiata generácia legendárnej pretekárskej rady TCR predstavuje superľahké a ultra efektívne bicykle. TCR Advanced Pro je všestranný pretekársky bicykel, ktorý kombinuje špičkové technológie karbónových rámov s plne integrovanými komponentmi, aby vám pomohol stúpať, zatáčať aj zvládať zjazdy s mimoriadnou rýchlosťou a neprekonateľnou ovládateľnosťou.
Hlavné prednosti
Systémová optimalizácia
Rámová sada, kolesá, kokpit a ostatné komponenty boli navrhnuté, vyvinuté a testované spoločne tak, aby fungovali ako jeden dokonale zladený systém. Nový systém riadenia OverDrive Aero spolu s predstavcom Contact SL AeroLight a riadidlami Contact SLR alebo Contact SL (v závislosti od modelu) ponúka čisté vnútorné vedenie káblov, integrovanú hornú krytku a distančné prvky v aerodynamickejšom a používateľsky prívetivom riešení.
Víťazná efektivita
Tento nekompromisný pretekársky bicykel ponúka vyšší pomer tuhosti a hmotnosti než predchádzajúca generácia. Nové aerodynamické tvarovanie trubiek a nižšia celková hmotnosť prinášajú explozívnu akceleráciu a maximálnu efektivitu pri šliapaní. Výsledkom je špičkový výkon, ktorý oceníte najmä v rozhodujúcich momentoch pretekov.
Integrovaná aerodynamika
Tvary všetkých trubiek boli navrhnuté pomocou CFD modelovania (Computational Fluid Dynamics) a testovania v aerodynamickom tuneli. Od rámových trubiek v tvare skrátenej elipsy až po nový dizajn kokpitu a integráciu komponentov – všetko prispieva k výrazne lepšiemu aerodynamickému výkonu v porovnaní s predchádzajúcou generáciou.
Technické údaje
| Komponent | Špecifikácia |
|---|---|
| Rám | Advanced-grade Composite, 12x142 mm thru-axle, kotúčové brzdy |
| Vidlica | Advanced SL-grade Composite, full-composite OverDrive Aero steerer, 12x100 mm thru-axle, disc |
| Riadidlá | Giant Contact SL (XS: 420/370 mm, S: 420/370 mm, M: 440/390 mm, M/L: 440/390 mm, L: 440/390 mm, XL: 440/390 mm) |
| Omotávka | Stratus Lite 2.0 |
| Predstavec | Giant Contact SL AeroLight (XS: 80 mm, S: 90 mm, M: 100 mm, M/L: 110 mm, L: 110 mm, XL: 120 mm) |
| Sedlovka | Giant Variant, composite, -5/+15 mm offset |
| Sedlo | Giant Fleet SL |
| Radenie | Shimano 105 Di2 |
| Prešmykač | Shimano 105 Di2 FD-R7150 |
| Prehadzovač | Shimano 105 Di2 RD-R7150 |
| Brzdy | Shimano 105 Di2 hydraulic, kotúče Shimano RT-CL700 (vpredu 160 mm, vzadu 140 mm) |
| Kazeta | Shimano 105, 12-rýchlostná, 11–34 |
| Reťaz | KMC X12L-1 |
| Kľuky | Shimano 105, 36/52, s Giant Power Pro wattmetrom |
| Stred | Shimano, press fit |
| Kolesá | Giant SLR 1 40 WheelSystem (40 mm), náboje Giant Low Friction Hub, CenterLock |
| Drôty | Sapim |
| Plášte | Giant Gavia Course 0, tubeless, 700x28c |
| Doplnky | Držiak cyklopočítača, tubeless pripravené |
| Maximálna šírka plášťa | 33 mm |
Tabuľka veľkostí
| Veľkosť | Výška jazdca |
|---|---|
| XS | 157 cm – 169 cm |
| S | 165 cm – 175 cm |
| M | 171 cm – 181 cm |
| ML | 177 cm – 187 cm |
| L | 183 cm – 193 cm |
| XL | 189 cm – 199 cm |
Parametre produktu Cestný bicykel GIANT TCR Advanced Pro 1-Di2 Tech Silver 2026
Hodnotenia & recenzie
0
Hodnotilo 0 užívateľov






