Cestný bicykel GIANT TCR Advanced Pro 1-AXS Tech Silver 2026
Varianty
Popis produktu
Celkovo už desiata generácia legendárnej závodnej rady TCR predstavuje superľahké a ultraefektívne bicykle. TCR Advanced Pro je všestranný závodný bicykel, ktorý kombinuje špičkové technológie karbónových rámov s plne integrovanými komponentmi, aby vám pomohol stúpať, zatáčať aj zvládať zjazdy s úžasnou rýchlosťou a neopakovateľnou ovládateľnosťou.
Hlavné prednosti
SYSTÉMOVÁ OPTIMALIZÁCIA
Rámová sada, kolesá, kokpit a ďalšie komponenty sú navrhnuté, vyvinuté a testované spoločne, aby najlepšie fungovali ako jeden systém. Nový systém riadenia OverDrive Aero spolu s predstavec Contact SL AeroLight a riadidlami Contact SLR alebo Contact SL (v závislosti od modelu) predstavuje dokonalé riešenie pre vnútorné vedenie káblov, pričom integruje hornú krytku a distančné prvky do aerodynamickejšieho a používateľsky prívetivého celku.
VÍŤAZNÁ EFEKTIVITA
Tento nekompromisný závodný bicykel s vyšším pomerom tuhosti a hmotnosti než predchádzajúca generácia, novým aerodynamickým tvarovaním trubiek a nižšou celkovou hmotnosťou prináša explozívnu akceleráciu a pevnosť pri šliapaní. Výsledkom je špičkový výkon, ktorý najviac oceníte v rozhodujúcich momentoch pre váš výsledok.
INTEGROVANÁ AERODYNAMIKA
Tvary všetkých trubiek sú navrhnuté a vyvinuté pomocou CFD modelovania (Computational Fluid Dynamics) a testovania v aerodynamickom tuneli. Od dizajnu rámových trubiek vo forme skrátenej elipsy až po nový dizajn kokpitu a integráciu komponentov – všetko prispieva k efektívnejšiemu profilu, ktorý v porovnaní s predchádzajúcou generáciou zlepšuje celkový aerodynamický výkon.
Technické údaje
| Časť | Detail |
|---|---|
| Rám | Advanced-grade Composite, 12x142mm thru-axle, disc |
| Vidlica | Advanced SL-grade Composite, full-composite OverDrive Aero steerer, 12x100mm thru-axle, disc |
| Riadidlá | Giant Contact SL XS:420/370mm, S:420/370mm, M:440/390mm, M/L:440/390mm, L:440/390mm, XL:440/390mm |
| Omotávka | Stratus Lite 2.0 |
| Predstavec | Giant Contact SL AeroLight XS:80mm, S:90mm, M:100mm, M/L:110mm, L:110mm, XL:120mm |
| Sedlovka | Giant Variant, composite, -5/+15mm offset |
| Sedlo | Giant Fleet SL |
| Prehadzovač | SRAM Rival AXS E1 |
| Brzdy | SRAM Rival E1 hydraulic, SRAM PaceLine rotors [F]160mm, [R]140mm |
| Kazeta | SRAM Rival E1, 12-speed, 10x36 |
| Reťaz | SRAM Rival E1 |
| Kľuky | SRAM Rival DUB, 35/48 with power meter XS:165mm, S:165mm, M:170mm, M/L:170mm, L:172.5mm, XL:172.5mm |
| Stred | SRAM DUB, press fit |
| Kolesá | Ráfky Giant SLR 1 40 WheelSystem, [F]40mm, [R]40mm, Náboje: [F] Giant Low Friction Hub, CenterLock, 12mm thru-axle, [R] Giant Low Friction Hub, 40t ratchet driver, CenterLock, 12mm thru-axle, Drôty Sapim |
| Plášte | Giant Gavia Course 0, tubeless, 700x28c (28mm), folding |
| Doplnky | computer mount, Airway Eco Composite water bottle cage, tubeless prepared, 33mm max tire size |
Tabuľka veľkostí
| Veľkosť | Výška jazdca |
|---|---|
| XS | 157 cm – 169 cm |
| S | 165 cm – 175 cm |
| M | 171 cm – 181 cm |
| ML | 177 cm – 187 cm |
| L | 183 cm – 193 cm |
| XL | 189 cm – 199 cm |
Parametre produktu Cestný bicykel GIANT TCR Advanced Pro 1-AXS Tech Silver 2026
Hodnotenia & recenzie
0
Hodnotilo 0 užívateľov








