Cestný bicykel GIANT TCR Advanced Pro 0-Di2 Carbon 2026
Varianty
Popis produktu
Desiata generácia legendárnej pretekárskej série TCR prináša superľahké a mimoriadne efektívne bicykle. TCR Advanced Pro je všestranný pretekársky model, ktorý spája špičkové technológie karbonových rámov s plne integrovanými komponentmi, aby vám pomohol stúpať, zatáčať aj zvládať zjazdy s vysokou rýchlosťou a precíznou ovládateľnosťou.
Rámová sada, kolesá, kokpit a ostatné komponenty boli navrhnuté, vyvinuté a testované ako jeden ucelený systém. Nový systém riadenia OverDrive Aero v kombinácii s predstavcom Contact SL AeroLight a riadidlami Contact SLR zabezpečuje čisté vnútorné vedenie kabeláže a zároveň integruje hornú krytku aj dištančné podložky do aerodynamického a používateľsky prívetivého riešenia.
Vysoký pomer tuhosti a hmotnosti, nové aerodynamické tvarovanie rámových trubiek a nižšia celková hmotnosť prinášajú explozívnu akceleráciu a nekompromisnú tuhosť pri šliapaní. Výsledkom je špičkový výkon, ktorý najviac oceníte v rozhodujúcich momentoch pretekov.
Tvary všetkých trubiek boli optimalizované pomocou CFD modelovania a testovania v aerodynamickom tuneli. Od dizajnu rámu v tvare skrátenej elipsy až po integrovaný kokpit a komponenty – všetko prispieva k lepšej aerodynamike a vyššej efektivite v porovnaní s predchádzajúcou generáciou.
| Rám | Advanced-grade Composite, 12x142 mm thru-axle, disc |
| Vidlica | Advanced SL-grade Composite, full-composite OverDrive Aero steerer, 12x100 mm, disc |
| Riadidlá | Giant Contact SLR XS:420/370 mm, S:420/370 mm, M:440/390 mm, M/L:440/390 mm, L:440/390 mm, XL:440/390 mm |
| Predstavec | Giant Contact SL AeroLight XS:80 mm, S:90 mm, M:100 mm, M/L:110 mm, L:110 mm, XL:120 mm |
| Sedlovka | Giant Variant, karbonová, -5/+15 mm offset |
| Sedlo | Giant Fleet SL |
| Radenie | Shimano Ultegra Di2 |
| Prešmykač | Shimano Ultegra Di2 FD-R8150 |
| Prehadzovačka | Shimano Ultegra Di2 RD-R8150 |
| Brzdy | Shimano Ultegra Di2 hydraulic, kotúče Shimano RT-CL800 160/140 mm |
| Kľuky | Shimano Ultegra 36/52 s meračom výkonu Giant Power Pro |
| Kazeta | Shimano Ultegra, 12-speed, 11x34 |
| Kolesá | Giant SLR 0 40 WheelSystem |
| Plášte | CADEX Road Race GC, 700x30 mm, bezdušové |
| Maximálna šírka plášťa | 33 mm |
| XS | 157 – 169 cm |
| S | 165 – 175 cm |
| M | 171 – 181 cm |
| M/L | 177 – 187 cm |
| L | 183 – 193 cm |
| XL | 189 – 199 cm |
Parametre produktu Cestný bicykel GIANT TCR Advanced Pro 0-Di2 Carbon 2026
Hodnotenia & recenzie
0
Hodnotilo 0 užívateľov

