Cestný bicykel GIANT TCR Advanced Pro 0-AXS Carbone 2026
Varianty
Popis produktu
Desiata generácia legendárnej pretekárskej série TCR predstavuje mimoriadne ľahké a ultra efektívne bicykle. TCR Advanced Pro je všestranný pretekársky model, ktorý spája špičkové technológie karbonových rámov s plne integrovanými komponentmi, aby vám pomohol stúpať, zatáčať aj zvládať zjazdy s výnimočnou rýchlosťou a precíznou ovládateľnosťou.
Rámová sada, kolesá, kokpit aj ďalšie komponenty boli navrhnuté, vyvinuté a testované ako jeden funkčný celok. Nový systém riadenia OverDrive Aero v kombinácii s predstavcom Contact SL AeroLight a riadidlami Contact SLR zabezpečuje čisté vnútorné vedenie kabeláže, pričom integruje aj hornú krytku a dištančné podložky do aerodynamickejšieho a používateľsky prívetivého riešenia.
Vysoký pomer tuhosti a hmotnosti, nové aerodynamické tvarovanie trubiek a nižšia celková hmotnosť prinášajú explozívnu akceleráciu a nekompromisnú tuhosť pri šliapaní. Výsledkom je špičkový výkon, ktorý oceníte najmä v rozhodujúcich momentoch pretekov.
Tvary všetkých rámových trubiek boli optimalizované pomocou CFD modelovania a testovania v aerodynamickom tuneli. Od dizajnu trubiek v tvare skrátenej elipsy až po integrovaný kokpit a komponenty – všetko prispieva k lepšej aerodynamike a vyššej efektivite v porovnaní s predchádzajúcou generáciou.
| Rám | Advanced-grade Composite, 12x142 mm thru-axle, disc |
| Vidlica | Advanced SL-grade Composite, full-composite OverDrive Aero steerer, 12x100 mm, disc |
| Farba | Carbon |
| Riadidlá | Giant Contact SLR XS:420/370 mm, S:420/370 mm, M:440/390 mm, M/L:440/390 mm, L:440/390 mm, XL:440/390 mm |
| Predstavec | Giant Contact SL AeroLight XS:80 mm, S:90 mm, M:100 mm, M/L:110 mm, L:110 mm, XL:120 mm |
| Sedlovka | Giant Variant, karbonová, -5/+15 mm offset |
| Sedlo | Giant Fleet SL |
| Radenie | SRAM Force AXS E1 |
| Prešmykač | SRAM Force AXS E1 |
| Prehadzovačka | SRAM Force AXS E1 |
| Brzdy | SRAM Force E1 hydraulic, kotúče SRAM CenterLine XR 160/140 mm |
| Kľuky | SRAM Force AXS E1 35/48 s meračom výkonu |
| Kazeta | SRAM Force E1, 12-speed, 10x36 |
| Kolesá | Giant SLR 0 40 WheelSystem |
| Plášte | CADEX Road Race GC, 700x30 mm, bezdušové |
| Maximálna šírka plášťa | 33 mm |
| XS | 157 – 169 cm |
| S | 165 – 175 cm |
| M | 171 – 181 cm |
| M/L | 177 – 187 cm |
| L | 183 – 193 cm |
| XL | 189 – 199 cm |
Parametre produktu Cestný bicykel GIANT TCR Advanced Pro 0-AXS Carbone 2026
Hodnotenia & recenzie
0
Hodnotilo 0 užívateľov







