Cestný bicykel GIANT TCR Advanced 2-KOM Capri Blue 2026
Varianty
Popis produktu
Desiata generácia legendárnej pretekárskej série TCR je skonštruovaná pre ešte rýchlejšiu jazdu. Či už stúpate do kopca, prechádzate technické zákruty alebo sa chystáte zaútočiť, nové TCR Advanced je na to ako stvorené. Je ľahké, mimoriadne efektívne a vybavené integrovanými komponentmi, ktoré vám poskytnú konkurenčnú výhodu v každej situácii.
Systémová optimalizácia
Rámová sada, kolesá, kokpit aj ostatné komponenty boli navrhnuté, vyvinuté a testované spoločne, aby fungovali ako jeden dokonale zladený systém. Predstavec Contact AeroLight umožňuje inovatívne vnútorné vedenie kabeláže, ktoré integruje káble, hornú krytku aj dištančné podložky do aerodynamickejšieho a používateľsky prívetivého celku.
Víťazná efektivita
Toto nekompromisné pretekárske kolo ponúka vyšší pomer tuhosti a hmotnosti než predchádzajúca generácia. Nové aerodynamické tvary rámových trubiek a nižšia celková hmotnosť prinášajú explozívnu akceleráciu a maximálnu tuhosť pri šliapaní. Výsledkom je špičkový výkon, ktorý oceníte najmä v rozhodujúcich momentoch pretekov.
Integrovaná aerodynamika
Tvary všetkých rámových trubiek boli vyvinuté pomocou CFD modelovania a testovania v aerodynamickom tuneli. Od profilov trubiek v tvare skrátenej elipsy až po dizajn kokpitu a integráciu komponentov – všetko prispieva k lepšiemu aerodynamickému výkonu v porovnaní s predchádzajúcou generáciou.
Technické údaje
| Komponent | Špecifikácia |
|---|---|
| Rám | Advanced-grade Composite, 12x142 mm thru-axle, kotúčové brzdy |
| Vidlica | Advanced-grade Composite, full-composite OverDrive steerer, 12x100 mm thru-axle |
| Riadidlá | Giant Contact (XS: 38 cm, S: 38 cm, M: 40 cm, M/L: 40 cm, L: 42 cm, XL: 42 cm) |
| Predstavec | Giant Contact AeroLight (XS: 80 mm, S: 90 mm, M: 100 mm, M/L: 110 mm, L: 110 mm, XL: 120 mm) |
| Sedlovka | Giant Variant, composite, offset -5/+15 mm |
| Sedlo | Giant Approach |
| Radenie | Shimano 105 |
| Prešmykač | Shimano 105 |
| Prehadzovač | Shimano 105 |
| Brzdy | Shimano 105 hydraulic, kotúče SM-RT64 (vpredu 160 mm, vzadu 140 mm) |
| Kazeta | Shimano 105, 12-rýchlostná, 11–36 |
| Reťaz | KMC X12L-1 |
| Kľuky | Shimano 105, 34/50 |
| Stredové zloženie | Shimano, press fit |
| Kolesá | Giant P-R1 Disc WheelSystem, hliník, výška 30 mm |
| Plášte | Giant Gavia Course 0, 700x28c, tubeless ready |
| Maximálna šírka plášťa | 33 mm |
Tabuľka veľkostí
| Veľkosť | Odporúčaná výška jazdca |
|---|---|
| XS | 157 – 169 cm |
| S | 165 – 175 cm |
| M | 171 – 181 cm |
| M/L | 177 – 187 cm |
| L | 183 – 193 cm |
| XL | 189 – 199 cm |
Parametre produktu Cestný bicykel GIANT TCR Advanced 2-KOM Capri Blue 2026
Hodnotenia & recenzie
0
Hodnotilo 0 užívateľov

