Cestný bicykel GIANT TCR Advanced 1-PC Purple Haze 2026
Varianty
Popis produktu
Desiata generácia legendárnej pretekárskej rady TCR je navrhnutá pre ešte rýchlejšiu a efektívnejšiu jazdu. Či už stúpate do kopca, prechádzate technickou zákrutou alebo sa chystáte zaútočiť v rozhodujúcom momente, nové TCR Advanced je na to ako stvorené. Ľahký karbónový rám, vysoká tuhosť a dôsledná integrácia komponentov vám poskytnú konkurenčnú výhodu v každej situácii.
Systémová optimalizácia
Rámová sada, kolesá, kokpit a ďalšie komponenty boli navrhnuté, vyvinuté a testované spoločne, aby fungovali ako jeden dokonale zladený systém. Predstavec Contact AeroLight umožňuje inovatívne vnútorné vedenie kabeláže, ktoré integruje káble, hornú krytku aj dištančné podložky do aerodynamickejšieho a užívateľsky prívetivejšieho celku.
Víťazná efektivita
Tento nekompromisný pretekársky bicykel ponúka vyšší pomer tuhosti a hmotnosti než predchádzajúca generácia. Nové aerodynamické tvarovanie rámových trubiek a nižšia celková hmotnosť zabezpečujú explozívnu akceleráciu a maximálne efektívny prenos sily. Výsledkom je špičkový výkon, ktorý oceníte najmä v rozhodujúcich momentoch pretekov.
Integrovaná aerodynamika
Tvary všetkých rámových trubiek boli navrhnuté pomocou CFD simulácií (Computational Fluid Dynamics) a overené testovaním v aerodynamickom tuneli. Od rámových trubiek so skráteným eliptickým profilom až po nový dizajn kokpitu a integráciu komponentov – každý detail prispieva k lepšej aerodynamike a vyššiemu výkonu v porovnaní s predchádzajúcou generáciou.
| Rám | Advanced-grade Composite, 12x142 mm thru-axle, disc |
| Vidlica | Advanced-grade Composite, full-composite OverDrive steerer, 12x100 mm thru-axle, disc |
| Riadidlá | Giant Contact XS:38 cm, S:38 cm, M:40 cm, M/L:40 cm, L:42 cm, XL:42 cm |
| Gripy | Stratus Lite 2.0 |
| Predstavec | Giant Contact AeroLight XS:80 mm, S:90 mm, M:100 mm, M/L:110 mm, L:110 mm, XL:120 mm |
| Sedlovka | Giant Variant, composite, -5/+15 mm offset |
| Sedlo | Giant Approach |
| Radenie | Shimano 105 Di2 |
| Prešmykač | Shimano 105 Di2 FD-7150 |
| Prehadzovačka | Shimano 105 Di2 RD-7150 |
| Brzdy | Shimano 105 Di2 hydraulic, Shimano SM-RT64 rotors [F]160 mm, [R]140 mm |
| Brzdové páky | Shimano 105 Di2 |
| Kazeta | Shimano 105, 12-speed, 11–34 |
| Reťaz | KMC X12L-1 |
| Kľuky | Shimano 105, 36/52 (XS,S:165 mm | M,M/L:170 mm | L,XL:172,5 mm) |
| Stred | Shimano, press fit |
| Ráfky | Giant P-R1 Disc wheelset, alloy, 30 mm |
| Náboje | Giant alloy, 12 mm thru-axle |
| Drôty | Nerezové |
| Plášte | Giant Gavia Course 0, tubeless, 700x28c (28 mm), folding |
| Doplnky | Tubeless prepared, maximálna šírka plášťa 33 mm |
| Veľkosť | Výška jazdca |
|---|---|
| XS | 157 cm – 169 cm |
| S | 165 cm – 175 cm |
| M | 171 cm – 181 cm |
| M/L | 177 cm – 187 cm |
| L | 183 cm – 193 cm |
| XL | 189 cm – 199 cm |
Parametre produktu Cestný bicykel GIANT TCR Advanced 1-PC Purple Haze 2026
Hodnotenia & recenzie
0
Hodnotilo 0 užívateľov

