Cestný bicykel GIANT TCR Advanced 1-KOM Dreamy Blue 2026
Varianty
Popis produktu
Giant TCR Advanced – 10. generácia závodnej legendy
Desiata generácia legendárneho cestného bicykla TCR Advanced je navrhnutá pre ešte rýchlejšiu a efektívnejšiu jazdu. Či už stúpate do kopca, prechádzate technickou zákrutou alebo útočíte v rozhodujúcom momente pretekov, TCR Advanced je stvorený presne na tieto situácie. Ľahký, tuhý a maximálne integrovaný – bicykel, ktorý vám poskytne konkurenčnú výhodu v každom momente.
Rámová sada, kolesá, kokpit a ostatné komponenty boli navrhnuté, vyvinuté a testované ako jeden funkčný celok. Predstavec Contact AeroLight umožňuje inovatívne vnútorné vedenie kabeláže, ktoré integruje káble, hornú krytku aj podložky do aerodynamickejšieho a užívateľsky prívetivejšieho systému.
Tento nekompromisný pretekársky bicykel ponúka vyšší pomer tuhosti a hmotnosti než predchádzajúca generácia. Nové aerodynamické tvary rámových trubiek a nižšia celková hmotnosť zabezpečujú explozívnu akceleráciu a maximálnu efektivitu prenosu sily – presne v rozhodujúcich okamihoch pretekov.
Všetky tvary trubiek boli navrhnuté pomocou CFD simulácií a testované v aerodynamickom tuneli. Od rámu so skráteným eliptickým profilom až po nový integrovaný kokpit – každý detail prispieva k lepšej aerodynamike oproti predchádzajúcej generácii.
| Rám | |
|---|---|
| Veľkosť | M |
| Farba | Dreamy Blue |
| Rám | Advanced-grade Composite, 12x142 mm thru-axle, disc |
| Vidlica | Advanced-grade Composite, full-composite OverDrive steerer, 12x100 mm thru-axle, disc |
| Komponenty | |
| Riadidlá | Giant Contact XS:38 cm, S:38 cm, M:40 cm, M/L:40 cm, L:42 cm, XL:42 cm |
| Gripy | Stratus Lite 2.0 |
| Predstavec | Giant Contact AeroLight XS:80 mm, S:90 mm, M:100 mm, M/L:110 mm, L:110 mm, XL:120 mm |
| Sedlovka | Giant Variant, composite, -5/+15 mm offset |
| Sedlo | Giant Approach |
| Osadenie | |
| Radenie | Shimano 105 Di2 |
| Prešmykač | Shimano 105 Di2 FD-R8150 |
| Prehadzovačka | Shimano 105 Di2 RD-R8150 |
| Brzdy | Shimano 105 Di2 hydraulic, kotúče Shimano SM-RT64 (F 160 mm / R 140 mm) |
| Brzdové páky | Shimano 105 Di2 |
| Kazeta | Shimano 105, 12-rýchlostná, 11–36 |
| Reťaz | KMC X12L-1 |
| Kľuky | Shimano 105, 34/50 (XS,S:165 mm | M,M/L:170 mm | L,XL:172,5 mm) |
| Stred | Shimano, press fit |
| Kolesá | |
| Ráfiky | Giant P-R1 Disc, alloy, 30 mm |
| Náboje | Giant alloy, 12 mm thru-axle |
| Drôty | Nerezové |
| Plášte | Giant Gavia Course 0, tubeless, 700x28c |
| Doplnky | Tubeless ready, maximálna šírka plášťa 33 mm |
| Veľkosť rámu | Výška jazdca |
|---|---|
| XS | 157 – 169 cm |
| S | 165 – 175 cm |
| M | 171 – 181 cm |
| M/L | 177 – 187 cm |
| L | 183 – 193 cm |
| XL | 189 – 199 cm |
Parametre produktu Cestný bicykel GIANT TCR Advanced 1-KOM Dreamy Blue 2026
Hodnotenia & recenzie
0
Hodnotilo 0 užívateľov





