Cestný bicykel GIANT TCR Advanced 0-PC Alpine Green 2026
Varianty
Popis produktu
Desiata generácia legendárnej pretekárskej série TCR je skonštruovaná pre ešte rýchlejšiu jazdu. Či už stúpate do kopca, prechádzate zákrutami alebo sa chystáte zaútočiť, nové TCR Advanced je ľahké, mimoriadne efektívne a navrhnuté tak, aby vám poskytlo konkurenčnú výhodu v každej situácii.
Rámová sada, kolesá, kokpit aj ďalšie komponenty boli navrhnuté, vyvíjané a testované spoločne ako jeden systém. Predstavec Contact AeroLight umožňuje plne integrované vedenie kabeláže, ktoré zahŕňa káble, hornú krytku aj dištančné podložky. Výsledkom je čistejší vzhľad, lepšia aerodynamika a jednoduchšia obsluha.
Vysoký pomer tuhosti a hmotnosti, nové aerodynamické tvary rámových trubiek a nižšia celková hmotnosť prinášajú explozívnu akceleráciu a maximálnu efektivitu pri šliapaní. TCR Advanced reaguje okamžite na každý záber a poskytuje výkon, ktorý oceníte najmä v rozhodujúcich momentoch jazdy či pretekov.
Tvary všetkých trubiek boli optimalizované pomocou CFD modelovania a testovania v aerodynamickom tuneli. Od profilov v tvare skrátenej elipsy až po integráciu komponentov kokpitu – každý detail prispieva k zníženiu odporu vzduchu a lepšiemu aerodynamickému výkonu oproti predchádzajúcej generácii.
| Rám | Advanced-grade Composite, 12x142 mm thru-axle, disc |
| Vidlica | Advanced-grade Composite, OverDrive steerer, 12x100 mm, disc |
| Riadidlá | Giant Contact |
| Predstavec | Giant Contact AeroLight |
| Sedlovka | Giant Variant, karbónová, offset -5/+15 mm |
| Sedlo | Giant Approach |
| Radenie | Shimano 105 Di2 |
| Prešmykač | Shimano 105 Di2 FD-R8150 |
| Prehadzovačka | Shimano 105 Di2 RD-R8150 |
| Brzdy | Shimano 105 Di2 hydraulic, kotúče 160 / 140 mm |
| Kazeta | Shimano 105, 12-rýchlostná, 11–34 |
| Kľuky | Shimano 105, 36/52 |
| Kolesá | Giant SLR 2 40 WheelSystem |
| Plášte | Giant Gavia Course 0, 700x28c, bezdušové |
| Maximálna šírka plášťov | 33 mm |
| Veľkosť | Odporúčaná výška jazdca |
| XS | 157 – 169 cm |
| S | 165 – 175 cm |
| M | 171 – 181 cm |
| ML | 177 – 187 cm |
| L | 183 – 193 cm |
| XL | 189 – 199 cm |
Parametre produktu Cestný bicykel GIANT TCR Advanced 0-PC Alpine Green 2026
Hodnotenia & recenzie
0
Hodnotilo 0 užívateľov





