Cestný bicykel GIANT TCR Advanced 0-AXS Alpine Green 2026
Varianty
Popis produktu
Desiata generácia legendárnej pretekárskej série TCR je navrhnutá pre ešte rýchlejšiu jazdu v každej situácii. Či už stúpate do kopca, prelietavate zákruty alebo sa chystáte zaútočiť, nové TCR Advanced je ľahké, mimoriadne efektívne a pripravené poskytnúť vám jasnú konkurenčnú výhodu.
Rámová sada, kolesá, kokpit aj ďalšie komponenty boli navrhnuté, vyvíjané a testované ako jeden celok. Výsledkom je dokonalá súhra všetkých častí bicykla, ktorá zlepšuje ovládateľnosť, prenos sily aj aerodynamiku. Predstavec Contact AeroLight umožňuje plne integrované vnútorné vedenie kabeláže vrátane krytky hlavového zloženia a podložiek, čím vzniká čistejší, aerodynamickejší a zároveň používateľsky prívetivý kokpit.
Vysoký pomer tuhosti a hmotnosti, nové aerodynamické tvary rámových trubiek a nižšia celková hmotnosť prinášajú explozívnu akceleráciu a maximálnu efektivitu pri šliapaní. TCR Advanced reaguje okamžite na každý záber a poskytuje výkon, ktorý oceníte najmä v rozhodujúcich momentoch pretekov.
Tvary všetkých rámových trubiek boli optimalizované pomocou CFD modelovania a testovania v aerodynamickom tuneli. Od profilu trubiek v tvare skrátenej elipsy až po integráciu komponentov kokpitu – každý detail prispieva k zníženiu odporu vzduchu a lepšiemu aerodynamickému výkonu v porovnaní s predchádzajúcou generáciou.
| Rám | Advanced-grade Composite, 12x142 mm thru-axle, disc |
| Vidlica | Advanced-grade Composite, OverDrive steerer, 12x100 mm, disc |
| Riadidlá | Giant Contact |
| Predstavec | Giant Contact AeroLight |
| Sedlovka | Giant Variant, karbónová, offset -5/+15 mm |
| Sedlo | Giant Approach |
| Radenie | SRAM Rival AXS E1 |
| Prešmykač | SRAM Rival AXS E1 |
| Prehadzovačka | SRAM Rival AXS E1 |
| Brzdy | SRAM Rival E1 hydraulic, kotúče 160 / 140 mm |
| Kazeta | SRAM Rival E1, 12-rýchlostná, 10–36 |
| Kľuky | SRAM Rival E1, 33/46 |
| Kolesá | Giant SLR 2 40 WheelSystem |
| Plášte | Giant Gavia Course 0, 700x28c, bezdušové |
| Maximálna šírka plášťov | 33 mm |
| Veľkosť | Odporúčaná výška jazdca |
| XS | 157 – 169 cm |
| S | 165 – 175 cm |
| M | 171 – 181 cm |
| ML | 177 – 187 cm |
| L | 183 – 193 cm |
| XL | 189 – 199 cm |
Parametre produktu Cestný bicykel GIANT TCR Advanced 0-AXS Alpine Green 2026
Hodnotenia & recenzie
0
Hodnotilo 0 užívateľov






