Cestný bicykel GIANT Propel Advanced Pro 0-Di2 Prismatic Haze 2026
Varianty
Popis produktu
Aero raketa Propel Advanced Pro je v rozhodujúcich momentoch ešte rýchlejšia. Prepracovaný rám je účinnejší pri rezaní vzduchu a zároveň ľahší než predchádzajúca generácia. Výsledkom je maximálna efektivita, ktorá pomáha premieňať výkon priamo na rýchlosť a víťazstvá.
Technológia AeroSystem Shaping, vyvinutá pomocou CFD analýzy a testovania v aerodynamickom tuneli, optimalizuje prúdenie vzduchu pri rôznych uhloch náklonu. Rámové trubky v tvare skrátenej elipsy a integrovaný kokpit Contact SLR/SL Aero ďalej znižujú odpor vzduchu a zvyšujú celkový aerodynamický výkon.
Inovatívny systém riadenia OverDrive Aero kompletne ukrýva bowdeny a vedie ich cez predstavec a hlavovú trubku. Toto riešenie zlepšuje aerodynamiku a zároveň umožňuje rýchle a jednoduché nastavenie kokpitu či úpravu jazdnej pozície pre maximálny výkon.
Karbonový rám Advanced Composite je vyrábaný z prémiových materiálov pomocou pokročilých výrobných procesov, vďaka čomu dosahuje vysokú tuhosť pri nízkej hmotnosti. Oproti predchádzajúcej generácii je nový Propel Advanced Pro ešte ľahší a ponúka ešte lepší pomer tuhosti a hmotnosti.
| Rám | Advanced-grade Composite, 12x142 mm thru-axle, disc |
| Vidlica | Advanced SL-grade Composite, full-composite OverDrive Aero steerer, 12x100 mm, disc |
| Riadidlá | Giant Contact SLR Aero XS:38 cm, S:38 cm, M:40 cm, M/L:40 cm, L:42 cm, XL:42 cm |
| Predstavec | Giant Contact SL Aero XS:80 mm, S:90 mm, M:100 mm, M/L:110 mm, L:110 mm, XL:120 mm |
| Sedlovka | Giant Vector, karbonová, -5/+15 mm offset |
| Radenie | Shimano Ultegra Di2 ST-R8170 |
| Prehadzovačka | Shimano Ultegra Di2 RD-R8150 |
| Prešmykač | Shimano Ultegra Di2 FD-R8150 |
| Brzdy | Shimano Ultegra Di2 hydraulic, kotúče Shimano RT-CL800 160/140 mm |
| Kľuky | Shimano Ultegra 36/52 s meračom výkonu Giant Power Pro |
| Kazeta | Shimano Ultegra 12-speed, 11x30 |
| Kolesá | Giant SLR 1 50 Carbon Disc WheelSystem |
| Plášte | CADEX Road Race GC, 700x28c, bezdušové |
| Maximálna šírka plášťa | 32 mm |
| XS | 157 – 169 cm |
| S | 165 – 175 cm |
| M | 171 – 181 cm |
| M/L | 177 – 187 cm |
| L | 183 – 193 cm |
| XL | 189 – 199 cm |
Parametre produktu Cestný bicykel GIANT Propel Advanced Pro 0-Di2 Prismatic Haze 2026
Hodnotenia & recenzie
0
Hodnotilo 0 užívateľov








