Cestný bicykel GIANT Defy Advanced 2 Abyss Black 2026
Varianty
Popis produktu
Najnovšia generácia modelov Defy Advanced je navrhnutá tak, aby v kategórii vytrvalostných cestných bicyklov nemala konkurenciu. Je ideálnou voľbou na dlhé vychádzky, tréningy aj gran fondo preteky. Karbónový rám a starostlivo vybrané komponenty efektívne tlmia nerovnosti a výrazne znižujú únavu jazdca.
Rámová sada je navrhnutá s dôrazom na funkčnú jednoduchosť a dokonalú ovládateľnosť. Patrí medzi najľahšie vo svojej triede a ponúka vyvážený pomer medzi vysokým výkonom a celodenným komfortom. Výsledkom je plynulá, stabilná a efektívna jazda aj na veľmi dlhých trasách.
Karbonový rám Advanced Composite je optimalizovaný pre vytrvalostnú jazdu. Spolu s technológiou D-Fuse účinne absorbuje vibrácie a zvyšuje pohodlie na nerovnom povrchu. Ergonomické riadidlá Contact D-Fuse zlepšujú ovládateľnosť a široké ráfiky umožňujú použitie bezdušových plášťov až do šírky 40 mm.
Komponenty
| Rám | Advanced-grade Composite, 12x142mm thru-axle, disc |
| Vidlica | Advanced-grade Composite, full-composite OverDrive steerer, 12x100mm thru-axle, disc |
| Radenie | Shimano 105 |
| Predná prehadzovačka | Shimano 105 |
| Zadná prehadzovačka | Shimano 105 |
| Brzdy | Shimano 105 hydraulic, Shimano SM-RT64 rotors [F]160mm, [R]160mm |
| Brzdové páky | Shimano 105 |
| Kľuky | Shimano 105, 34/50 (XS:165mm, S:165mm, M:170mm, M/L:170mm, L:172.5mm, XL:172.5mm) |
| Stredové zloženie | Shimano, press fit |
| Kazeta | Shimano 105, 11x36 |
| Reťaz | KMC X12L-1 |
| Riadidlá | Giant Contact SL D-Fuse (šírky podľa veľkosti rámu) |
| Predstavec | Giant Contact AeroLight (dĺžky podľa veľkosti rámu) |
| Sedlovka | Giant D-Fuse, composite, 14mm offset |
| Sedlo | Giant Approach |
| Kolesá | Giant P-R1 Disc wheelset, alloy |
| Plášte | Giant Gavia Fondo 1, tubeless, 700x32c (33.5mm) |
| Maximálna šírka plášťa | 40 mm |
Veľkostná tabuľka
| XS | 160 – 168 cm |
| S | 166 – 174 cm |
| M | 172 – 180 cm |
| M/L | 178 – 186 cm |
| L | 184 – 192 cm |
| XL | 190 – 198 cm |
Parametre produktu Cestný bicykel GIANT Defy Advanced 2 Abyss Black 2026
Hodnotenia & recenzie
0
Hodnotilo 0 užívateľov





